Увага! Способи оплати і методи зарахування та списання коштів на Ваших рахунках можуть відрізнятися для користувачів GazikNet та користувачів OlNet-GazikNet. Окремі інструкції для користувачів GazikNet та OlNet-GazikNet розміщені нижче.


Для користувачів GazikNet:


Зміни зарахування оплати (від 10.03.2021)

Шановні користувачі. Відбулися зміни в системі нарахування абонплати за послуги.

Кожного першого числа Наша система роботи з абонентськими рахунками нараховує місячну абонплату за послуги не залежно від суми заборгованості на рахунку. Це створює незручності в користувачів які не користувалися послугами в попередніх місяцях.

Тому, для Вашої зручності, Ми змінили методику зарахування місячної абонплати. Ці зміни стосуються лише абонентів які користуються послугами не регулярно. Абоненти які ж регулярно оплачують послуги кожного місяця змін не відчують.

Якщо Ви здійснюєте оплату на свій особовий рахунок (на логін):

❗ в період 1-15 числа (включно) поточного місяця - Ваші кошти автоматично зараховуються як абонплата за послуги на поточний місяць.

❗ в період 16-31 числа (включно) поточного місяця - Ваші кошти зараховуються як абонплата за послуги на наступний місяць. А Ваш логін, шістнадцятого числа автоматично заморожується до першого числа наступного місяця.

❗ Якщо Ви бажаєте скористатись послугою Інтернет з 16-го числа (за умови що у Вас є достатня кількість коштів на рахунку) Ви можете зайти в особистий кабінет і самостійно "розморозити" послуги, і користуватись ними до кінця поточного місяця.

УВАГА! В онлайн сервісах, терміналах та установах банку оплату необхідно здійснювати лише на інтернет провайдера "GazikNet"! Під час оплати Вам необхідно вказати Ваш - Login (номер договору), для автоматичного зарахування коштів на Ваш рахунок! Якщо під час оплати Ви не вказували Ваш номер договору і здійснили звичайний платіж за реквізитами, Вам необхідно звернутися в бухгалтерію через особистий кабінет для "ручного" зарахування коштів на Ваш баланс! Такі оплати, зараховується на рахунок абонента після перевірки, протягом 3-х робочих днів, з дня звернення до бухгалтерії.

WEB платіж
Інструкції
:

Norway     Norway     Norway     Norway     Norway     Norway    

Термінал самообслуговування

                       

Мобільні
додатки

Norway     Norway    

Каси банків

       

Для користувачів Olnet-GazikNet:

Лише для населених пунктів Братковичі, Вовчухи, Добряни, Долиняни, Родатичі
УВАГА! В онлайн сервісах, терміналах та установах банку оплату необхідно здійснювати лише на інтернет провайдера "Олнет-Газікнет" або "OLnet-GazikNet"! Під час оплати Вам необхідно вказати Ваш - UID, для автоматичного зарахування коштів на Ваш рахунок! Якщо під час оплати Ви здійснили звичайний платіж за реквізитами, Вам необхідно звернутися в бухгалтерію через особистий кабінет для "ручного" зарахування коштів на Ваш баланс! Такі оплати, зараховується на рахунок абонента після перевірки, протягом 3-х робочих днів, з дня звернення до бухгалтерії.

WEB платіж

Norway     Norway     Norway    

Термінал самообслуговування

               
Терміналами самообслуговування Ви можете скористатися в магазині "Півник" - с.Родатичі, магазин "Продукти" - с.Вовчухи, магазин "ФОП Дутко" - с.Братковичі.

Оплата через особистий кабінет та через WEB сервіси здійснюється за допомогою карток