Шановні користувачі! Зміна умов перегляду телебачення з 1 вересня 2019 р.


Комапіня GazikNet уже три роки надає послугу цифрового інтерактивного телебачення на безкоштовній і тестовій основі. За ці три роки ми постійно вдосконалювали сервіс телебачення: було збільшено кількість та якість телеканалів, було додано функцію відкладеного перегляду для 20-ти рейтингових каналів з можливістю перегляду запису за останній тиждень. Впроваджено Телегід, запущено власницьке програмне забезпечення для перегляду інтерактивного телебачення на доволі широкому колі пристроїв.


У зв’язку з тим, що з 1-го січня 2019 року медіа-групи та прововласники телеканалів в односторонньому порядку збільшили вартість свого продукту для операторів та провайдерів, ми змушені внести відповідні корективи щодо послуги телебачення яку ми надаємо.


З 1 вересня 2019 року ми надаватимемо телебачення за новими умовами, на платній основі, яка абсолютно не залежатиме від тарифного плану інтернету. Це буде абсолютно нова послуга від нашої компанії яку ми збираємося розвивати, добавляти нові рейтингові телеканали, збільшувати кількість каналів із телеархівом та ще багато цікавих сюрпризів.


Для перегляду телебачення з Вересня цього року Вам необхідно зателефонувати за номером 380673418896 та зв'язатися із оператором, обрати тарифний план телебачення, зареєструвати кожеш пристрій на якому Ви бажаєте переглядати телебачення, та здійснити оплату телебачення за вересень одного із трьох пакетів на вибір.


Ознайомитися із новими умовами можна за цим посиланням:http://gazik.com.ua/tv.html


Сподіваємося на Ваше розуміння та нашу подальшу співпрацю!