Ми раді повідомити Вам, що з 01.01.2020 року вартість акційного підключення становить - 1 грн.


Акція діє в таких населених пунктах:


Городоцький район:

с.Березець, c.Братковичі, с.Бучали, смт.Великий Любінь, с.Вовчухи, м.Городок, с.Грімне, с.Добряни, с.Долиняни, с.Заверещиця, с.Залужжя, с.Зушиці, с.Катериничі, с.Кліцко, м.Комарно, с.Литовка, с.Лівчиці, с.Нове Село, с.Переможне, с.Підзвіринець, с.Повітно, с.Родатичі, с.Татаринів, с.Черляни, с.Черлянське Передмістя, с.Якимчиці

Яворівський район:

с.Воля Добростанська, с. Добростани, с. Кам’янобрід

Мостиський район:

м. Мостиська

Пустомитівський район:

с. Сокільники

Умови акційного підключення:

1. У вартість підключення входить 150 м оптоволоконного кабелю, оптоволоконний модем (ONU), монтаж, реєстрація користувача, налаштування первинного обладнання. Оптоволоконний кабель прокладений понад 150 м, оплачується окремо за ціною 5 грн/м.
2. Абонент зобов’язується ОБОВ’ЯЗКОВО оплачувати надання послуг протягом 24 (двадцяти чотирьох місяців) за будь яким тарифним планом.
3. Абонент має право призупинити послугу не більше як на один місяць за весь період користування послугою по акції. Якщо абонент, не оплачує послуги протягом 2 місяців підряд, GazikNet в примусовому порядку, повертає своє обладнання, і договір з абонентом розривається, без можливості повторного підключення по акції.
4. Для повторного підключення абонента після розривання попереднього договору, абонент сплачує повну суму підключення до мережі GazikNet.
5. Термін виконання заявки на підключення до мережі інтернет становить - до 10 робочих днів в порядку черги, за наявності технічної можливості.

З повагою команда GazikNet