Обирай вигідний тариф від GazikNet:


Безоплатні послуги:

🔓 Послуга "Безкоштовний доступ" - користувачу надається можливість, один раз на місяць, активувати усі підключені послуги - безкоштовно, терміном до двох днів. Протягом року це можливість перебувати до 24 днів в онлайн.
❗ Заміна тарифного плану з дешевшого на дорожчий можлива у будь-який робочий день поточного місяця через особистий кабінет (розділ «заміна тарифу»), при наявності достатньої кількості коштів на Вашому балансі які еквівалентні різниці вартості між поточним та майбутнім тарифним планом.

Платні послуги:

❗ Замовлення статичної ІР адреси, оплачується окремо до будь-якого тарифного плану в розмірі - 60 грн/міс.
❗ Вартість переходу з дорожчого на дешевший тариф становить 20 грн (разовий платіж).
❗ За умови залучення нових опор які відходять в сторону від магістральної лінії GazikNet, у вартість тарифного плану інтернету включається 3 додаткові опори. Опори використані понад цю кількість оплачуються додатково в розмірі - 12 грн/міс.

Інформаційний розділ:

🏠 Дані тарифні пропозиції дійсні лише для фізичних осіб та надаються в житлових приміщеннях.
🏭 Підключення та тарифні пропозиції для юридичних осіб розглядаються - індивідуально.
⏰ Термін виконання заявки на проведення ремонтних робіт становить - до 5 робочих днів в порядку черги. Ремонтні роботи можуть бути платними у випадку технічної несправності з вини користувача.
⏰ Термін виконання заявки на підключення до мережі інтернет становить - до 10 робочих днів в порядку черги, за наявності технічної можливості.
🚀 Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися й залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.
🕛 Списання абонентської плати здійснюється автоматично щомісяця 1-го числа місяця в повній вартості тарифного плану.
📛 Надання послуги призупиняється за умови недостатньої суми на особовому рахунку користувача станом на 00:00 год. 1-го числа місяця. Доступ до інтернету відновлюється після поповнення особового рахунку на суму, яка рівна (більша) вартості вашого тарифного плану, або за активації послуги "Безкоштовний доступ".
❗ Заміна тарифного плану з дорожчого на дешевший здійснюється лише до 00:00 год. першого числа наступного розрахункового періоду за Вашим зверненням в поточному місяці, через особистий кабінет (розділ «заміна тарифу»).

Гарантійні умови:

✅ Гарантія на заміну оптоволоконного модему становить - 6 місяців з моменту встановлення.
✅ Гарантія на заміну радіоантени становить - 3 місяці з моменту встановлення, окрім не гарантійного випадку виходу з ладу під час грози.
✅ Гарантія на заміну Wi-Fi роутера становить - 3 місяці з моменту встановлення. Вартість не входить в ціну підключення.
✅ Гарантія на заміну TV приставки становить - 3 місяці з моменту встановлення. Вартість не входить в ціну підключення.